Jak wiele wieków poświęcaliśmy na poszukiwanie prawdziwej Miłości? Ile razy mieliśmy pewność, że już prawie ją uchwyciliśmy, by za moment poczuć jak wymyka nam się z rąk…

Czasem ją znajdowaliśmy – w drugim człowieku, w spojrzeniu dziecka, w śpiewie ptaków, w porannej rosie dotkniętej pierwszym promieniem słońca. Lecz momenty zachwytu; prawdy, którą udało nam się poczuć zawsze trwały zbyt krótko. Na początku mocno zarysowane w naszych sercach, z czasem blakły i tonęły w przestrzeniach umysłu.

A przecież calutki świat jest zajęty poszukiwaniem tej jednej, prawdziwej Miłości. Każda pieśń, obraz, książka, każdy wiersz mówią nam o tym poszukiwaniu. Gdzie ona jest, i jak wygląda? Jak ją na zawsze zatrzymać w sobie?

Gdzieś, w głębi serca dobrze wiemy, że Miłość jest jedyną mocą, która naprawdę istnieje. Jedyną mocą, dzięki której jesteśmy. Jedynym ruchem kreacji. I naszym największym pragnieniem. Dzisiaj właśnie podejmujemy świadomą decyzję, by odnaleźć ją na zawsze w sobie.

Dlatego na naszych warsztatach będziemy wybierać Miłość. Zajmiemy się odrzuceniem każdego kłamstwa na swój temat, i wszystkiego czym Ona nie jest. Doświadczymy prawdy o tym, iż nie ma takiej osoby, rzeczy, czy sytuacji, której nie moglibyśmy objąć prawdziwą Miłością. A przede wszystkim – będziemy doświadczać głębokiej Miłości wobec siebie samych.

Terapie Świadomości mają niezwykłą przyjemność zaprosić każdego, kto pragnie poznać prawdę o sobie; każdego, kto jest duchowym poszukiwaczem na czterodniowy warsztat Alchemia Miłości.

Jest to warsztat głęboko transformujący umysł. Jest to też warsztat pełen medytacji oraz ćwiczeń kontemplacyjnych, które mają na celu odkryć prawdę o nas samych. Będziemy mieli także możliwość uczestniczyć w zajęciach jogi. Nie jest to obowiązkowe, ale bardzo zalecane.