Organizacja przestrzeni

Na terenie ośrodka znajdują się dwa obiekty z przestrzenią warsztatową, wypoczynkową oraz noclegową. Miejsce to tworzymy od niedawna i niemal od podstaw, dlatego nie wszystko jest jeszcze w pełni dostępne

Przestrzeń warsztatowa

  • 50 m² w budynku – sala z podgrzewaną podłogą, wyposażona w maty, koce oraz poduszki do medytacji lub siedzenia – gotowa do użytkowania
  • 80 m² w budynku – miejsce w trakcie tworzenia, planowana dostępność – styczeń 2021 r.
  • 200m² w hali namiotowej w części ogrodowej – miejsce wyposażone w maty, koce oraz poduszki do medytacji lub siedzenia – hala gotowa do użytkowania, zalecana w okresie letnim.

Przestrzeń noclegowa

Możliwa jest różna konfiguracja miejsc noclegowych dostępnych zarówno w pokojach jak i w części zwanej dormitorium. Informacje w tym zakresie można uzyskać poprzez bezpośredni kontakt z właścicielem ośrodka.

Przestrzeń wypoczynkowa

Goście ośrodka MaPa mogą swobodnie korzystać z tarasu z widokiem na jezioro oraz pokoju wypoczynkowego z bufetem kawowo – herbacianym.

Znajdą tu ponadto liczne miejsca odosobnienia zlokalizowane w obszernym ogrodzie, lasku sosnowym czy też u podnóża jeziora Ułówki.

Na uczestników warsztatów czekają hamaki i leżaki na świeżym powietrzu oraz miejsce na wieczorne ognisko.

Kuchnia

W ośrodku przygotowujemy posiłki kuchni wegetariańskiej i serwujemy je w postaci bufetu szwedzkiego w przestronnej jadalni z widokiem na jezioro Ułówki.

Jako pasjonaci zdrowej kuchni, dbamy o dobór odpowiednich składników i chętnie sięgamy po lokalne mazurskie wyroby. Nie prowadzimy żywienia indywidualnego ani diet leczniczych.

W przypadku warsztatów kulinarnych, panowanie nad kuchnią oddajemy w ręce organizatorów